Concello - Corporación municipal

Alcalde

  • Jorge Juan Suárez Fernández (Fec) (jsuarez@ferrol.es)

Tenentes de alcalde

  • Primeiro: José Álvaro Montes Celeiro (Fec)
  • Segunda: María Fernández Lemos (PSOE)
  • Terceiro: Jesús Basterrechea López (Fec) 
Salón de plenos do Concello de Ferrol

Concelleiros e concelleiras de Ferrol en Común

  • José Álvaro Montes Celeiro (amontes@ferrol.es)
  • Jesús Basterrechea López (sbasterrechea@ferrol.es)
  • María Esther Leira Penabad (eleira@ferrol.es)
  • Luis Miguel Victoria Gallego (lmvictoria@ferrol.es)
  • Sainza Ruiz Ferreño (sruiz@ferrol.es)

Concelleiros e concelleiras do Partido Socialista de Galicia-Partido Socialista Obrero Español (PSdeG-PSOE)

  • Beatriz Sestayo Doce (bsestayo@ferrol.es)
  • Bruno José Díaz Doce (bdiaz@ferrol.es)
  • Germán Costoya Casas (gcostoya@ferrol.es)

Concelleiros e concelleiras do Partido Popular (PP)

  • Martina Aneiros Barros (maneiros@ferrol.es)
  • Guillermo Ramón Evia Pérez (gevia@ferrol.es)
  • María Susana Martínez Galdós (msmartinez@ferrol.es)
  • Rosa María Martínez Beceiro (rmartinez@ferrol.es)
  • Francisco Javier Breijo Devesa
  • María Del Carmen García Fraga (mcgarciaf@ferrol.es)
  • Alejandro Langtry Caínzos (alc@ferrol.es)
  • Verónica María Casal Míguez (vcasal@ferrol.es)
  • José Tomé López (jtomel@ferrol.es)
  • José Pedrouzo Bardelas
  • María Fernanda Losada Rodríguez

Concelleiros e concelleiras do Bloque Nacionalista Galego BNG

  • Antonio Iván Rivas Rico
  • Eva Espiñeira González

Concelleira de Cidadáns

  • Ana María Rodríguez Masafret

Concelleiros non adscritos

  • María De La Luz Fernández Lemos (lemos@ferrol.es)
  • Rosa María De Las Nieves Méndez Fonte (rmendez@ferrol.es)
2015 © Concello de Ferrol - Praza de Armas s/n - 15402 Ferrol
Teléfono: 981 944 000 - Email: informacion@ferrol.es - RSS
Versión en galego   Versión en castelán